509-130-016
505-151-614

tr-litery

Oddając do eksploatacji narzędzia do prac brukarskich produkcji PPU MIMAL w Lęborku, chcemy zapewnić jej użytkownikom bezpieczną i sprawną pracę przy przemieszczaniu i ustawianiu krawężników, płytek chodnikowych, bloczków fundamentowych, cegły, kostki brukowej itp.

Zwarta konstrukcja, niewielkie gabaryty i waga pozwalają na łatwe i sprawne operowanie narzędziami brukarskimi na placu budowy. Produkowane przez firmę PPU MIMAL narzędzia wyróżniają się prostą konstrukcją i dokładnym wykonaniem z optymalnie dobraną technologią.
Powierzchnie malarskie są trwałe wykonane metodą proszkową.

NARZĘDZIA DO PRAC BRUKARSKICH

 

uniwersalny

 Chwytak uniwersalny - służy do ręcznego i zarazem mechanicznego przemieszczania krawężników i innych materiałów brukarskich do 150 kg . Rozstaw szczęk wynosi 30 – 200 mm . Chwytak posiada szczęki z elementami gumowymi które zapewniają dobre trzymanie przenoszonych elementów.

 

do-plytek

 Chwytak do przenoszenia cegły i kostki – służy do jednoosobowego przenoszenia w ergonomiczny sposób po kilka cegieł i kostek.

 

poprzeczny

Chwytak poprzeczny – służy do przenoszenia i ustawiania krawężników i innych materiałów brukarskich, posiada szczęki z elementami gumowymi, które zapewniają dobre trzymanie przenoszonych elementów. Rozstaw szczęk wynosi 200 mm , max obciążenie 130 kg.

 

imak-small

Imak brukarski - służy do wyciągania kostki brukowej z ułożonej nawierzchni bez konieczności rozbijania uszkodzonej lub zbędnej kostki.

 

chwytak-wzd

 Chwytak wzdłużny

 

mlotki

 Młotki brukarskie

 

szalunek-slizgowy

 Szalunek ślizgowy

 


Copyright© 2013 TR RENTAL Sp. z o.o.